Jabra Tour ile Sürüşte Maksimum İletişim Konforu

Kulaklık ve hoparlör sektöründe geniş bir ürün yelpazesine sahip Jabra’nın yeni ürünü Tour Bluetooth araç içi mikrofonlu hoparlörü sayesinde güvenli sürüş, maksimum kalitede iletişim konforu ile buluşuyor. Jabra Tour araba kullanan herkesin yasalara uygun, güvenli şekilde ve cep telefonundan bağımsız kendi sesiyle arama yaparak konuşabilme olanağı sunuyor.

Gürültüyü filtreleyen en son ses teknolojisi ile yüz yüze konuşur gibi

Aracınızda, her nerede olursanız olun, gürültüyü filtreleyen en son ses teknolojisi ile Jabra Tour Bluetooth karşı tarafın sadece sizin sesinizi duymasını sağlar. Çevresel koşulların konuşmadaki akışta yer alışını minimuma indiren ileri teknolojisi ve sesi optimize eden 3 watt hoparlörü ile ekosuz görüşme sağlayan Jabra Tour Bluetooth, konuşmalarınızı yüz yüze yapar şekilde bir kalite sunar. Tour Bluetooth ayrıca, yirmi saatlik konuşma ve kırk günlük bekleme süresi ile de bir hayli iddialı.

Telefonla konuşmaktan çok daha fazlası

Jabra’nın bu yeni modeli kaliteli telefon görüşmelerinin ötesinde seyir keyfi sunuyor. Mobil telefonlarla kullanılmak üzere tasarlanan Tour Bluetooth ile GPS yönlendirmeleri akışını sağlayabilir ve aracınızı kullanırken en sevdiğiniz çalma listesini dinleyebilirsiniz. Ayrıca “Eller Serbest” özelliği de sesli ‘Arayan Kimliği’, arama cevaplama ve sonlandırma gibi ses aktif komutlarla sürüş rahatlığına yeni bir boyut kazanıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.