Lamborghini Gallardo LP 560-4 Bicolore Türkiye’de

560 HP güç üreten V10 motorun muazzam gücü ve sürekli dört tekerlekten çekiş sisteminin dört dörtlük kavraması sayesinde, Gallardo Bicolore’de her kilometre, dinamizm ve kontrol dolu bir deneyime dönüşüyor. Aracın 0-100 km/sa hızlanmasını 3.7 saniyede tamamlaması ve 325 km/sa’lik azami hızı, nefes kesen performansının göstergeleri arasında yer alıyor.

Eşsiz tasarım DNA’sı

Lamborghini’nin tasarım DNA’sının başarısı, konsantre gücün ve hassas işlevlerin birleşiminde yatıyor. Sade bir tasarım anlayışına sahip olan Gallardo’nun kaportası kesin bir şekilde biçimlendirilmiş ve süslemelerden tamamen arınmış. Zamanın ötesine geçen tasarımı ve kendinden taviz vermeyen sürüş keyfi, Gallardo’yu tanımlıyor.

Kişiselleştirilmiş görünümü sayesinde daha da olağanüstü

Yeni Bicolore modeli ile Lamborghini on silindirli model serisinde ayrı bir tasarım özelliğini vurguluyor. Gövdenin üst kısmının siyah rengi ile uyumlu renkteki dış boya, Gallardo’ya, daha da geniş ve yola doğal olarak yapışık gibi görünen agresif bir kişilik veriyor. Cam hattından yukarıya kadar (sütunlar, tavan, motor kaputu ve arka spoyler dâhil olmak üzere) beş renk seçeneğiyle (metalik sarı, metalik turuncu, metalik koyu gri, opak beyaz ve metalik mavi) sunulan otomobil, pastel siyah alt bölümü ile kontrast bir görüntü oluşturuyor. Dış tasarım, titanyum grisi 15 kollu Skorpius alüminyum jantlarla zenginleştirildi. Hava girişleri ve ön spoyler de tıpkı arka difüzörün üst bölümü gibi yüksek parlaklığa sahip siyah cila ile boyandı.

Üstün kalite ve son derece bireysel iç mekân

Siyah ve gövde rengi arasındaki kontrast, Gallardo LP 560-4 Bicolore’nin iç mekânında zarif bir şekilde tekrarlanıyor. Gösterge paneli, koltuklar, kapı panelleri ve yolcu bölümündeki diğer unsurlar en iyi kaliteden siyah deri ile döşenmiş, gövde rengine uygun renkteki dikişlerle ince bir kontrast yaratılmış: Sarı, turuncu, mavi ve gri. İç mekân tartışma götürmez bir profesyonellik ve mükemmel İtalyan işçiliği ile işlenen en yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak, Lamborghini geleneğinde tamamlanmış.

V10, sanki vitrindeki bir sanat eseri gibi


Eksiksiz standart donanım yelpazesi, direksiyon üzerindeki kollar tarafından kontrol edilen hızlı e-gear otomatikleştirilmiş şanzımanı , rampalardan ve yoldaki kasislerden daha güvenli bir şekilde geçmesi için aracın yükseltilmesine imkân veren lifting sistemini, kırılmaz camdan üretimiş şeffaf motor kaputunu, otomobile daha agresif bir görüntü veren siyah stil paketini, markanın gücünü ve malzeme kalitesini otomobilin iç kabinine yansıtan marka görsellik ve ek deri paketini ve beyaz sinyalleri içermektedir. Uydu bağlantılı navigasyon sisteminden, geri görüş kamerasına; karbon seramik diskli fren sisteminden, elektrikli ısıtmalı koltuklara kadar isteğe bağlı ekstra donanım aracın her müşterinin kişisel ihtiyaçlarına göre uyarlanmasına olanak tanıyor.

Bir süper spor otomobil için eşsiz başarı

Süper spor otomobillerin dünyasında eşsiz bir başarı öyküsüne sahip, Lamborghini markasının Sant’Agata Bolognese’deki üretim tesisinden 10.000’in üzerinde Gallardo çıktı. Bicolore serisi, özel görünümü ve eşsiz tasarımı ile süper spor bir otomobil isteyen meraklı alıcılar için hazırlandı. Türkiye’de 2012 model olarak satışa sunulan, Gallardo Bicolore, hem sıra dışı dinamiklere ve maksimum sürüş heyecanına hem de gündelik kullanıma uygun bir otomobil isteyen müşterilere hitap ediyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.