Lastikte, KDV ve Güvenlik Goodyear’dan

GOODYEAR, yeni kampanyası “KDV Bizden” ile tüketicilerin bütçelerine destek olmayı hedefliyor. Tüketiciler; 15 Mart – 30 Nisan 2011 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, Goodyear markalı tüketici lastiklerinin alışverişlerinde %18 KDV oranı kadar indirim fırsatı yakalayacak.

Goodyear; 30 Nisan 2011 tarihine kadar sürecek olan kampanya kapsamında lastiklerini yenilemek isteyen tüketicilere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Tüketiciler, kampanyaya katılan Goodyear bayilerinden yaptıkları binek lastikleri alımlarında %18 oranında indirim alarak, yola daha kazançlı çıkacaklar.

Goodyear bayilerine gelen tüketicilerin, hem güvenle hem de kazançlı yola çıkacaklarını ifade eden Goodyear Lastikleri T.A.Ş. Pazarlama Direktörü Alper Yüksel, “Goodyear markalı binek lastik alımlarında “KDV Bizden” kampanyası, 30 Nisan 2011 tarihine kadar geçerli olacak” dedi. Yüksel, Goodyear olarak her zaman yenilikçi ve üstün teknolojilere sahip lastikleri, tüketicilerin bütçelerini destekleyecek kampanyalarla sunmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.