Maceradan maceraya. Mini Coupé geliyor!

Borusan Otomotiv, MINI Coupé’nin maceracı ruhuna yakışır bir davet veriyor ve bu davette MISSHAPES sahne alıyor. New York’un en önemli DJ gruplarından biri olan Misshapes’in DJ’lik dışında ilgi alanları arasında özel partiler, bir döneme ışık tutan parti fotoğrafları siteleri, stil ve müzik için başucu kitabı olan yayınları var. Geordon Nicol ve Chanel’in marka elçilerinden Leigh Lezark’ın başını çektiği, tüm dünyada özel parti denince ilk akla gelenlerden birisi olan grup MINI’nin macera ve eğlence dolu dünyasını yansıtan müzikleriyle sahnede olacaklar. Carlo Bernardini’nin MINI Coupé’ye özel tasarladığı yiyeceklerin servis edileceği MINI Coupé davetinde, ülkemizin bir numaralı grafiti sanatçısı Turbo, MINI Coupé’yi sanatıyla duvarlara yansıtacak.

MINI Coupé hem teknolojiyi hem de kalpleri fethediyor.

Özgün tasarımı ile markanın alışılageldik kalıplarından çıkan Coupé asi ve çekici karakterini ilk bakışta yansıtıyor. Kısacası hayata bakışımızı değiştirecek olan MINI Coupé’nin karakterine uygun bir tarzda Hasköy Yün Fabrikası’nda gerçekleşecek olan lansman daveti ise uzun süre konuşulacak.

MINI Coupé: İki kat Go-kart hissi.

MINI Coupé, sportif genleri ile ve maksimum sürüş keyfine ayarlanmış bir sürüş dinamiği sunuyor. MINI, güncel model yelpazesindeki ilk iki kişilik otomobiliyle sadece markanın başarılı yarışçı tarihini değil, kompakt spor otomobilleri kategorisini de tekrar hayata döndürüyor. MINI’nin sportif karakterini ileri teknoloji araç konseptine başarılı bir şekilde aktaran MINI Coupé, küçük otomobiller segmentinde şimdiye kadar erişilmemiş çevikliği, eşsiz gövde ve iç mekan konsepti, tasarımı, donanımı ile kendi türünün ilk premium otomobili.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.