Mart servis kampanyası başladı

Toyota’nın büyük avantaj ve fırsatlar ile dolu servis günleri kampanyası 31 Mart tarihine kadar sürecek. “Bütün fırsatları ayağınıza getiren“ kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey Toyota Plazalara uğramak olacak. Kampanya süresince tüm Toyota modellerine ücretsiz check up* yapılırken, periyodik bakım veya yağ değişimlerinde 1 litrelik Toyota Orijinal Motor Yağı ücretsiz olarak sunuluyor.

Toyota’nın Mart ayında geçerli servis kampanyasında ayrıca 4 adet Goodyear veya Michelin lastik alanlara bir sonraki bakımda kullanılmak üzere 1 yıl boyunca geçerli 80 TL’lik indirim kuponu hediye ediliyor.

Axess, Maximum Kart ve Card Finans kredi kartı sahibi Toyota kullanıcıları, KDV dahil 250 TL’yi geçen mekanik servis harcamalarında çok özel peşin fiyatına 10 taksit olanağından da yararlanabilecekler.

(*)Check-up, fren, direksiyon sistemi, amortisör, aks körükleri, devirdaim, akü, V kayışı, kabin hava filtresi, aydınlatma ve sinyal sistemi, soğutma suyu ve silecek performansı kontrollerini içermektedir.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.