Mobil 1 İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği

Dünyanın önde gelen sentetik motor yağı markası Mobil 1, İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği’nin bir yıl süresince tüm aktivitelerine ana sponsor oldu. İşbirliğinin ardından ilk olarak 30 Nisan Cumartesi günü Çanakkale Şehitler Anıtı’na bir gezi düzenlenecek.

Bir yıl süre ile yapılacak organizasyonlar kapsamında, dernek üyelerinin araçlarında Mobil 1 sticker’ları, bayrak ve flamalar yer alacak, üyeler aktivitelere Mobil 1 markalı gömlek, t-shirt ve şapkaları ile katılacak. Ayrıca bir yıl süreyle dernek üyelerine Mobil 1 ile ilgili seminer ve eğitimler verilecek. Organizasyonlarda katılımcılara Mobil 1 logolu promosyon ürünleri dağıtılacak.

Mobil 1 ve IKOD,

2011 yılındaki ilk etkinliğe Çanakkale Şehitler Anıtı Gezisi ile başlıyor.




Çanakkale Gezisi kapsamında, Mahmutbey Bağcılar gişelerinde buluşularak, Mobil 1 sponsorluğu altında 35 araçlık bir konvoy halinde yola çıkılacak. “Çanakkale’ye gidip şehitlikleri gezmek, atalarımızın yazdığı destana sahip çıkmak ve buna dikkat çekmek önemli görevlerimiz arasında yer almaktadır” diyen IKOD Üyeleri, şehitliği gezdikten sonra, Çanakkale Belediyesi’nin ev sahipliğinde şehir turu atarak, klasik otomobil severlere görsel bir şölen yaşatacak.

İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği, Mobil 1 ana sponsorluğu kapsamında, Çanakkale gezisinin ardından Selanik Ataya Saygı gezisi ve Kapadokya gezisi düzenleyecek. Dernek üyeleri, 9 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi geçit kortejine de katılacak.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.