Müşterileri memnun etmeye devam ediyor…!

Yeni Aveo Hatchback ve Sedan’ın, parlak siyah, metalik gri ve mavi renklerle tasarlanmış iç mekanı, son moda gösterge paneli , entegre modern müzik sistemi, Bluetooth , USB bağlantı çıkışı, Aux-in özellikleri sürücü ve yolculara konfor ve eğlence sunmaktadır. Yeni Aveo’da cep telefonunun bluetooth özelliği ile müşteriler, aracın müzik sistemine bağlanılıp, cep telefonundan şarkıları aracın müzik sisteminden dinleyebilecek, ya da aracın hoparlör sistemi üzerinden eller serbest (hands free) konuşabilecekler.

Yeni Aveo, geliştirilmiş yakıt verimliliği, düşük emisyonlu motorları yeniden tasarlanmış, güçlü şasi ve gövde yapısı ile 1.2lt (86 hp) ve 1.4lt (100hp) iki değişik benzinli motor seçeneği ile sunulurken; Chevrolet’in 6 ileri tam otomatik şanzıman seçeneği Yeni Aveo Hatchback ve Sedan modelinin 1.4lt (100 hp) motor seçeneğinde sunuluyor.

İddialı tasarımı, geliştirilmiş yenilikçi özellikleri ve üstün güvenlik ekipmanları ile EuroNCAP’den 5 yıldızlı Yeni Aveo HB, kasım ayında 300 TL’den başlayan taksitler ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Dünyada 1 milyon satan Cruze Kasım ayında da müşterileri sevindirmeye devam ediyor…!

Chevrolet’nin başarılı modeli Cruze Sedan dinamik ve sportif görünümü, iç tasarımı, geniş güvenlik ekipmanları ve kaliteli donanımı ile otomobilsevelerin büyük beğenisini kazandı. Chevrolet’nin EuroNCAP’den 5 yıldızlı, pazara sunulduğu günden beri pekçok ödüle sahip Cruze Sedan modelinin, yeni hatchback versiyonu Temmuz ayında Türkiye’de Chevrolet bayiliklerindeki yerini aldı.

Cruze Hatchback, aynı Cruze Sedan gibi müşterilere 5-kapılı dinamik tasarımlı bir otomobilin yanısıra aynı kalite standartlarını ve güvenlik donanımlarını sunmaya devam ediyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.