Özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklar

Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle toplumsal değer yaratan Shell & Turcas, çok anlamlı ve örnek bir adım daha attı. Shell & Turcas, Derince’de bulunan binasını, okul haline getirilmesi için Kocaeli Valiliği’nin kullanımına verdi. Devredilen iki katlı bina, özel eğitime ihtiyaç duyan çocukları, okula kavuşturacak. Okulun adı Shell & Turcas Eğitim Uygulama Okulu ve Eğitim Merkezi olacak.
Kocaeli Valiliği’nde düzenlenen imza töreninde, Kocaeli Valisi Ercan Topaca ile Shell & Turcas Petrol CEO’su Jacek Dziembaj anlamlı projenin ilk adımını attılar. Törene ayrıca, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli, Shell & Turcas Petrol Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Aksoy, Shell & Turcas Petrol Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Tecmen ve Shell & Turcas Petrol Derince Madeni Yağ Üretim Tesisi Tedarik Zinciri Müdürü Onur Akcan katıldı.

Shell & Turcas, gelecek için değer yaratır


Shell & Turcas’ın sosyal sorumluluk anlayışının temelinde, topluma doğrudan katkı sağlayan projeleri hayata geçirerek değer yaratmak yatıyor. Shell & Turcas Petrol CEO’su Jacek Dziembaj konuşmasında, “Shell & Turcas, kurulduğu 2006 yılından bu yana Türkiye’de her zaman sorumluluk anlayışıyla hareket etmiştir. Bu anlayış çerçevesinde, toplumsal gelişime çok güçlü katkılar sağlayan Shell & Turcas, desteğini bu kez özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklar için çok anlamlı bir adıma dönüştürdü. Elimizdeki kaynakları halkın kullanımına açarak bu ülkenin bireylerine ve toplumsal refaha katma değer sağlamış oluyoruz. Okula dönüştürülmek üzere Kocaeli Valiliği’nin kullanımına devrettiğimiz bu bina, çocuklarımızın hayata daha güçlü sarılmasını sağlayacaktır” dedi.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.