Performans tutkunlarının deseni: Lassa Phenoma

Lassa tarafından geliştirilen yeni performans lastiği Phenoma, Avrupa’nın ardından Mayıs ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak. Lassa’nın ihraç edeceği ürün grubunda yerini almış olan Phenoma, orta sınıf spor segmentini, performanslı kullanım tarzına sahip tüm orta sınıf araç sahibi sürücülerini ve araçlarını modifiye yapan kullanıcıları hedefliyor. 16 inç’le 18 inç jant aralığında değişen ebatlarda Lassa bayilerinde satışa sunulacak olan Phenoma, hem ıslak hem de kuru zeminde yol tutuş performansıyla da rakiplerinden ayrışıyor. Performansla birlikte güvenliği de sunan Phenoma, kuru zemin fren performansında da başarısını gözler önüne seriyor.

Dikkatleri desenlere çeken modern tasarımın ve yüksek teknolojinin bir araya gelmesi ile hayat bulan Phenoma, viraj hakimiyetini, yüksek hızda stabiliteyi ve direksiyon hareketlerine anında cevap vermeyi garanti edecek yapıya sahip. Daha düşük yuvarlanma direnci sayesinde yakıt tüketimini azaltan yapısıyla ön plana çıkmayı başaran Phenoma, ayrıca subjektif konfor değerlendirmelerinde tüm rakiplerinden daha konforlu olduğunu da kanıtladı.

Ebat gamı ile pazarın tüm popüler araçlarına uyumlu ürünler sunuyor.

Phenoma’dan Hayalindeki Otomobile Sahip Olma Fırsatı

Lassa, yeni spor lastiği Phenoma için hazırladığı sosyal medya projesi ‘Phenoma Challenge’ı Mayıs ayında hayata geçirecek. Bir kişiye çekilişsiz kurasız otomobil sahibi olma fırsatı sunan yarışma, 2 – 22 Mayıs 2011 tarihleri arasında www.phenoma.com.tr adresi üzerinden oynanacak.

Proje kurgusuyla da sektörde ilk olan Phenoma Challenge’ın başlamasıyla hayalindeki otomobile sahip olmayı isteyen herkes siteye girerek birer otomobil seçecek. Daha sonra otomobil sahipleri, her gün kendilerine yöneltilen 3 soruyu doğru yanıtladığı takdirde otomobilini elinde tutmaya devam edecek.

21 gün sonunda soruları doğru cevaplayarak otomobili elinde tutan 50 kullanıcı, çeyrek finale kalacak. Finalistlere sorulacak ‘altın soru’ların yanıtlarını en hızlı veren 10 kişi ise yarı finale kalmaya hak kazanacak. Yarı finale kalan 10 kişiye web kamerası gönderilecek ve bu kamera üzerinden yarışmaları istenecek. Yine sorulara hızlı ve doğru yanıt veren iki kişinin finale kalacağı bu aşamada 2 finalist arasından sorulara en çabuk cevap veren ve internet sitesi üzerinden en çok destek toplayan kullanıcı seçtiği otomobilin sahibi olmaya hak kazanacak.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.