Petrol Ofisi maxima Merkezleri’ne yaz geldi

Türkiye akaryakıt dağıtım ve madeni yağ sektörünün lideri Petrol Ofisi’nin, hızlı, ekonomik ve çevreci hizmet prensibiyle oluşturduğu maxima Merkezleri’nde yaz kampanyası başladı. 20 Mayıs – 30 Haziran 2011 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan Petrol Ofisi maxima Merkezleri’ne gelenlere 4lt maxima 5W-30, maxima 5W-40, maxima 10W-40 veya maxima Auto LPG 10W-40 ürünü alımlarında aynı üründen 1 lt ambalaj anında hediye ediliyor.

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hayata geçirilen binek araçlara özel Petrol Ofisi maxima Merkezleri’nde, Petrol Ofisi tarafından teknik ve pazarlama eğitimine tabi tutulmuş uzmanlar tarafından, araçlarda ücretsiz yağ kontrolü ve yağ değişimi yapılıyor. Böylece akaryakıt almak üzere istasyona gelen araç sahipleri, 15 dakika gibi oldukça kısa bir süre içinde, araçlarının yağ kontrolü veya değişimini temiz ve konforlu bir ortamda en ileri teknoloji ve kaliteyle üretilen Petrol Ofisi madeni yağlarıyla yaptırma fırsatı buluyor.

Her geçen gün sayıları artan ve kadın sürücülerin de büyük ilgi gösterdiği bu merkezler, müşteri talepleri doğrultusunda bazı lokasyonlarda 7 gün / 24 saat hizmet veriyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.