Sağlam ve dayanıklı Mitsubishi L200

Mitsubishi, Aralık ayında sert koşullarda çalışanlara her koşulda gücünü kanıtlayan pick-upı L200’ün tüm modellerinde 7.000 TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Şimdi Mitsubishi L200 4×2 Invite MT 45.500 TL’ye, L200 4×4 Intense MT 66.800 TL’ye, L200 4×4 Instyle MT 75.400 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmak çok kolay.

Kullanıcılarının hem iş, hem de özel kullanımla ilgili tüm beklentilerini karşılamak üzere tasarlanan Mitsubishi L200, bir kamyonetin sağlamlığının ve dayanıklılığının yanı sıra sınıfında öncü konfor ve güvenlik özelliklerine sahip. Mitsubishi Motors’un altmış yıllık pick-up, yetmiş yıllık 4×4 teknolojisinin mirasçısı olan L200, RISE gövde yapısı ve darbe emici şasisi sayesinde rahatlıkla her türlü zorluğun üstesinden geliyor. L200’ler bir tonluk taşıma kapasitesi ile de her türlü işin ve yükün altından kolaylıkla kalkabiliyor.

L200 4×4 Intense ve Instyle modellerinde Super Select 4×4 dört kademeli sürüş sistemi bulunuyor. Super Select dört kademeli sürüş sistemi sayesinde L200, hem arazi koşullarında arazi dört çeker hem de normal yol koşullarında ve yüksek hızlarda sürekli dört çeker olarak hareket edebiliyor. L200 4×4 Instyle ve Intense modellerinde sırası ile sınıfında lider ASTC ve arka diferansiyel kilidi Off – road donanımı olarak sunuluyor. ASTC (aktif stabilite çekiş kontrolü) güvenlik sistemi, hem aracın virajlarda savrulmasını engelliyor, hem de patinaja düşmesini engelleyerek çekişi arttırıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.