Sanat kokan apartmanın haylaz afacanı

Aynı zamanda oyun tutkunları üzerinde de heyecan yaratan Hyundai, bir bakıma marka imajına da katkıda bulunmuş oldu. Haziran ayında Gameloft ve Hyundai arasında yapılan işbirliğinden sonra oyun dünyasında sadece Asphalt 7:Heat ile sınırlı kalınmayacak ve yılın ikinci yarısında da yenilikler devam edecek. Oyun severler yine Gameloft tarafından hazırlanan GT Racing: Motor Academy’de Genesis Coupe ile birlikte markanın tasarım ödüllü konsepti fütüristik i-oniq’ini de tercih edebilecek.

Tüm dünyada 50 milyon insan tarafından download edilerek büyük bir ilgiyle karşılanan Asphalt serisi, son versiyonu Asphalt 7: Heat’de de nefesleri kesiyor. Premium otomobil markalarından oluşan 60’dan fazla yüksek performanslı model oyunun içinde bulunuyor. Oyuncular Hyundai’nin hızlı ve çekici modelleriyle beraber süper spor otomobilleri de oyunda kullanabilecek. Üstün görüntü kalitesi sunan oyunda 15 farklı gerçek şehirlerden oluşan yollarda yarış imkanı söz konusu. Bu şehirler arasında Paris, Londra, Miami ve Rio gibi dünyaca ünlü yerler bulunuyor. Online oyunun yanısıra 6 kişiye kadar multiplayer seçeneği de var. 6 değişik modda toplam 150 yarışın yer aldığı Asphalt 7:Heat aynı zamanda 15 farklı şampiyonayı da oyunculara sunuyor. iOS ve Android kullanıcılarının her zaman büyük keyifle oynayacağı bu özel oyunda ayrıca bir okçunun hızla attığı ok ile yarışan makyajlı Genesis Coupe’un görsel şov içeren “Genesis Coupe ve bir ok karşı karşıya” adlı kısa filmini izleme şansı da bulunuyor.

Hyundai Veloster Turbo, Güney Koreli üreticinin ürün gamında yer alan etkileyici modellerden birisi. Özellikle genç kullanıcılar tarafından rağbet gösterilen Hyundai Veloster Turbo, agresif tasarımıyla beraber 204 ps maksimum güç sunuyor. İlk kez 2012 Uluslararası Kuzey Amerikan Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkan Turbo, yenilikçi üç kapılı tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Markanın arkadan itişli ilk spor coupe modeli olan Genesis Coupe’un 3.8 litrelik V6 versiyonu ise 348 ps gibi asfaltı kazıyan yüksek bir güce sahip. Her iki model Hyundai’nin yeni tasarım felsefesine sadık kalınarak geliştirildi.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.