Şehir trafiğine yeni çözüm

Ferco Motor distribütörlüğüyle Türkiye’deki motor tutkunlarıyla buluşan Piaggio’nun patentli üç tekerlekli teknolojisinin son ürünü MP3 Yourban, genç sportif tasarımı ve son teknolojiyle yaratılmış çözümleriyle ilk bakışta görenleri büyülüyor. MP3’ün çeviklik, manevra kabiliyeti ve trafikte hareket için ideallik gibi tüm avantajlarını bir arada sunan Yourban, elektronik enjeksiyona sahip 300 cc motor kapasiteli versiyonuyla motorseverlerin beğenisine sunuluyor. Çevreyle dost olan MP3 Yourban, elektronik yakıt enjeksiyonu sayesinde hızlı, sportif, güçlü ve ipeksi yumuşaklıkla yolda akıp gidiyor.

MP3 Yourban ile şimdi MP3 herkese göre!

MP3 Yourban hem işle ev arasındaki günlük ulaşımını sağlamak isteyen erkekler hem de güvenli, çevik ve eğlenceli bir ulaşım şekli arayan bayanlar için yenilikçi teknolojik bir çözüm olarak tasarlandı. İki adet bağımsız, esnek ve yana yatan ön tekerlekleriyle bütün dünyayı şaşırtan MP3 Yourban, stabilite ve güvenlik açısından eşi görülmemiş seviyesiyle olağanüstü sürüş zevki sağlarken şehir trafiğinde kolayca hareket edebiliyor.

Hızlı bir şekilde yön değişikliklerine cevap veren Mp3 Yourban, virajların alınmasında ve yönlendirilmesinde hatasız bir sürüş sağlar. Ayak desteğine gerek kalmadan park etmeye izin veren elektrikli hidrolik süspansiyon blok sistemi ve üstün manevra kabiliyeti bayan sürücüler içinde inanılmaz kontrol kolaylığı sunuyor. MP3 Yourban, çift ön lastik ile eşsiz hale getirilen ön görüntü; güçlü çift kubbe ön far tertibatını, LED günışığı sürüş ışıklarını ve sinyal lambalarını entegre eden ve duman grisi etkili bir üst kaplamayla taçlandırılan gidon tarafından kontrol ediliyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.