Sınırsız ayrıcalıklar sunarak zirveye koşuyor

Hyundai’nin 24 Kasım 2012’ye kadar geçerli olacak servis kampanyası dahilinde periyodik bakım, fren, debriyaj, amortisör, motor parça ve işçiliğinde yüzde 25, sileceklerde ise yüzde 30 fiyat avantajı sunularak garantisi bitmiş tüm Hyundai araç sahipleri yetkili servislere bekleniyor olacak.

Kampanya süresi boyunca tüm Hyundai araçlara ücretsiz check-up hizmeti de sunuluyor. Ayrıca Hyundai Yetkili Servisleri’ni ziyaret edip test sürüşü yapan müşterilere yüzde 5 ekstra işçilik indirimi ve anlaşmalı yetkili servislerden 4 adet lastik alan herkese de kışlık mont hediye ediliyor. Üstelik müşterilerine ödemede de kolaylık sağlayan Hyundai, anlaşmalı banka kartlarına artı 5 ay taksit ve 2 ay erteleme fırsatı sunuyor.

Aracını kışa hazırlamak isteyen araç sahipleri, Hyundai’nin avantajlarla dolu kampanyasıdan yararlanmakla beraber aynı zamanda Hyundai Satış Sonrası’nın sunduğu garantisi bitmiş araçlara yönelik Özel Ultra Yol Yardım Hizmeti’yle de tanışmış olacaklar. Bu ayrıcalıklarla dolu kampanyalardan faydalanmak için tüm Türkiye genelindeki 50’den fazla ilde ve 83 noktada faaliyet gösteren Hyundai Yetkili Servisleri’ni ziyaret etmek yeterli. Kendilerine en yakın yetkili servisi öğrenmek isteyenler www.hyundai.com.tr adresine göz atabilirler.

Not: Basın bülteninden derlemedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.