Skoda Roomster “ailenizin gözbebeği”

Aileler için ideal bir araç olan Roomster’e sahip olmak için VDF kredisi kullananlar yüzde 0.82’den başlayan oranlar ile kampanyadan yararlanabiliyorlar. VDF’den 48 ay vade ile aylık 594 TL’den başlayan taksitlerle kampanyaya katılanlar Roomster’in teknolojisi ve kalitesiyle hemen tanışabiliyorlar. Skoda tutkunları isterlerse 6 aydan 60 aya kadar uzanan esnek vade koşulları ve avantajlı faiz oranıyla sınırlı sayıda özel donanım seviyesine sahip Roomster’in keyfini sürebiliyorlar.

Roomster Tasarımıyla Hayranlık Uyandıyor

Klasik Skoda tasarımına modern çizgiler eklenilerek yenilenen görüntüsüyle bambaşka bir hava yakalayan Skoda Roomster, zenginleştirilmiş donanım seviyesi ile sınıfında farklılığını ortaya koyuyor. Standart olarak sunulan ön hava yastıkları, ABS, uzaktan kumandalı merkezi kilit, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar ve Radyo/CD MP3 çalar ile birlikte aux-in bağlantısı gibi bir çok işlevsel donanım Roomster’de giriş seviyesinde sunuluyor. Varioflex koltuk sistemiyle 1.780lt.‘ye kadar genişleyebilen 530 lt. bagaj hacmi, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu ve ferah iç ekanıyla Skoda Roomster küçük MPV sınıfında öne çıkıyor.

Roomster Panaroma donanım seviyesinde panaromik cam tavan, 15″ alaşım jant, yan hava yastıkları, ön sis farları, elektrikli arka camlar, yol bilgisayarı gibi aksesuarlara ise 4 bin TL fark ile sahip olunabiliyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.