Skoda superb ile lüks segmentte de atağa kalktı!..

Skoda lüks segmentte Superb ile büyük bir başarıya imza atarak satış sıralamasında ilk 10 içinde yer almayı başardı. Skoda Superb bu yılın Ocak-Şubat döneminde yüzde 5,9 oranında pazar payı elde ederek segmentinde 7’nci sıraya yerleşti. Kalitesiyle “Altın Direksiyon” ödülü başta olmak üzere kazandığı bir çok prestijli ödülün yanı sıra, güvenlik kriterleri açısından da bağımsız bir kuruluş olan Euro-NCAP tarafından yapılan testlerde en yüksek puan olan beş yıldız alan Superb, göz alıcı tasarımını, üstün teknoloji ile donatırken, geniş motor seçeneği, cazip fiyatları ve avantajlı kampanyaları ile tercih ediliyor.

Skoda Superb konfor ve fonksiyonellikle donattığı ferah iç tasarımı ile sınıfının en hacimli aracı olma özelliğini taşıyor. Boyutların prestijli orta sınıf araçların üstünde olması özellikle arka koltukta oturanlara olağanüstü geniş oturma alanı ve diz mesafesi sağlıyor. Ön ve arka koltuklarda bulunan 8 hava yastığına ilaveten sınıfında öncü olarak sürücünün diz hava yastığı ile yolcuları kaza anında koruyarak, güvenlik standardını en yüksek düzeye çıkarıyor.

Motor Seçenekleriyle de Farklı

Skoda Superb farklı beklentilere uygun alternatif motor seçenekleriyle de dikkat çekiyor. 1.4 litre TSI 125 HP ve 1.8 TSI 160 HP benzinli, 1.6 litre TDI 105 HP, 2.0 TDI 140 HP ve 2.0 TDI 170 HP olmak üzere 5 farklı motor seçeneğiyle satışa sunulan Superb’te 1.8 litre TSI ve 2,0 TDI motor seçeneklerinde kesintisiz sürüş keyfi sunan DSG otomatik şanzıman teknolojisi de mevcut.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.