Skoda’da özel takas avantajları başladı

Skoda, temmuz ayında tatile yeni bir otomobille çıkmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Skoda’nın başlattığı ve temmuz ayına özel takas indirimi kampanyasıyla, yüksek teknolojili motorlara ve zengin donanımlara sahip tüm Skoda modellerini 2.000 ile 7.300 TL arasında değişen takas indirimleriyle satın almak mümkün olacak.

Bu kapsamlı takas indirimi kampanyası sayesinde Skoda’nın popüler küçük modeli Fabia’ya, versiyonlara bağlı olarak 2.000 ile 2.800 TL arasında değişen indirimlerle sahip olmak mümkün.

Markanın en popüler modeli olan, geniş bagaj hacmi ve düşük yakıt tüketimi sunan motor seçenekleriyle büyük beğeni toplayan Octavia ise, kampanya çerçevesinde temmuz ayı boyunca 7.300 TL’ye varan takas indirimleriyle satılıyor.

Geçtiğimiz aylarda yakıt cimrisi 1.6 lt dizel motorlu Greenline seçeneği de satışa sunulan ve büyük beğeni kazanan Skoda’nın SUV modeli Yeti de, temmuz ayının getirdiği avantajlardan yararlanıyor. Yaz aylarının heyecanını Yeti ile yaşamak isteyenler için temmuz boyunca 6.400 TL’ye varan takas indirimi fırsatları sunuluyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.