Skoda’dan “Büyüklere Saygı“ Kampanyası

Skoda yetkili servislerinde 179 TL’lik avantajlı servis paketi ile Skoda sahipleri servis avantajlarlarından yararlanıyor. Yüce Auto, 5 yaşından eski tüm Skoda modellerini kapsayan bir kampanya ile müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunu bir kez daha ortaya koyuyor.

31 Aralık 2007 tarihinden önce trafiğe çıkan tüm Skoda modellerini kapsayan bu kampanya çerçevesinde 179 TL’lik paket dahilinde yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi ve motor yağ değişimi bulunuyor. Paket kapsamında 4 litreye kadar motor yağı değişimi yapılabiliyor.

16 Mart – 6 Nisan 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan kampanya süresince 5 yaşını doldurmuş Skoda’sı ile Skoda yetkili servislerine gelen müşterilerine bakım ve onarım işlemlerinde %30 işçilik ve %30 Skoda orijinal parça indirimi yapılıyor. Skoda ailesinin fertleri araçlarını Türkiye’nin neresinde olursa olsun bakım ve servis hizmetlerini en iyi şekilde sunan Skoda Yetkili Servisleri‘ne ve eğitimli, uzman personele emanet ederek orijinal yedek parça kullanmanın rahatlığını yaşıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.