VW
Ticari Araç’la Autoshow’da

Volkswagen Ticari Araç, 1 Kasım tarihinde kapılarını açacak olan ve 11 Kasım’a kadar ziyaret edilecek Uluslararası İstanbul Autoshow’da Caddy Sportline ve Amarok Otomatik modellerini sergiliyor. ‘Geleceğin Ticari Aracı’ olarak nitelendirilen ve Hannover Ticari Araçlar Fuarı’ndan sonra ilk kez Türkiye’de sergilenecek olan eT! de İstanbul Autoshow’un en ilgi çekici modellerinden biri olmaya aday.

Sınıfının en güçlüsü: Yeni Caddy Sportline

Volkswagen Ticari Araç’ın, bir çok özelliği ile sınıfının çok ilerisinde olan modeli Caddy ailesinin yeni üyesi Yeni Caddy Sportline 2.0 TDI 140 PS İstanbul Autoshow’da. Güçlü motoru ve yüksek tork değeriyle dikkat çeken Yeni Caddy Sportline, ürettiği yüksek gücün yanı sıra, yakıt tüketiminde de tutumlu…

İlk ve tek 8 ileri otomatik şanzımanlı Pick up; Amarok Otomatik

Volkswagen’in Pick up sınıfındaki ilk aracı olan Amarok’un geçtiğimiz günlerde satışa sunulan otomatik şanzımanlı seçeneği, Volkswagen Ticari Araç’ın Autoshow’daki bir başka önemli modeli. 2,0 litrelik turbo dizel motora sahip Amarok Otomatik, 180 PS’lik gücü, sürekli 4 tekerlekten çekiş özelliği ve sınıfında tek olan 8 ileri otomatik şanzımanıyla son derece iddialı.

Teknolojinin Ticari Araçta geldiği Son Nokta: “eT!”

Hafif ticari araçların geleceğine yönelik bir konsept araç olan “eT!”, yarının tedarik ve dağıtım dünyasına bir bakış olarak görülüyor. Alman Posta Servisi (Deutsche Post) için geliştirilen konsept, evden eve teslimat yapan posta servisi çalışanını takip edebiliyorken, aynı zamanda “bana gel” (Come to me) fonksiyonu sayesinde sürücünün çağırdığı yere de kendi kendine gidebiliyor. Elektrikli ve yarı elektrikli motoruyla şehir içinde kullanım için tasarlanan “eT!”, fuarda Volkswagen Ticari Araç’ın en çok ilgi çeken modellerinden biri olacak.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.