Sparco Türkiye Online Hayatına Hızlı Başladı

Adrenalin tutkunlarının hem tarzına hem de ruhuna uygun tekstil ve ekipman ihtiyacına cevap veren sitedeki ürünler, hem otomobil tutkunları hem de sportif tarzı sevenler için vazgeçilmezler arasındaki yerini aldı. Otomobil severlere özel tuning ürünlerin Sparco güvencesi ile satıldığı sitede ayrıca yarışlarda kullanılan homologasyonlu ürünler de bulunuyor. Motorsporları sezonunun açılmasına günler kala birçok yarış sever sparco.com.tr’yi ziyaret ederek ihtiyaçlarına cevap buldu. Ayrıca 14 Şubat öncesi yapılan açılışa özel %10 indirim, sevgilisine hediye bulmakta zorlanan bayanlar tarafından büyük ilgi gördü.

Tüm dünya ile aynı fiyattan satışa çıkan ürünlerin stoklarda bulunanları 3 iş günü içerisinde adresinize teslim olurken, stokları tükenen ürünler için 15 iş günü garantisi veriliyor.Ayrıca sitenin Avrupa yakasındaki mağzasını ziyaret edenler farklı beden ve renk seçenekleri arasından istediğini seçebiliyor. Sparco ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak isteyenler için 0212 641 20 40 numaralı müşteri hizmetleri, hafta içi ve cumartesi 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Zevkli spor giyim konusunda büyük bir ihtiyacı karşılayan site, Türkiye’nin motorsporları efsanesi Volkan Işık’ın sahip olduğu Sparco Türkiye yetkili satıcısı Limit Eğitim LTD güvencesi ile hizmet veriyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.