Station modeli “Advanced Tourer”

Subaru otomobillerinin üreticisi Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI), 42’inci Tokyo Motor Show 2011’de gün ışığına çıkaracağı modellerini açıkladı. Subaru bu yılki odak noktasını “Confidence in Motion’’ mottosu doğrultusunda “Eğlence ve Rahatlık” olarak belirledi. Tokyo Fuarı’nda geleceğin C segmentine dair ipuçları veren konsept model “Subaru Advanced Tourer Concept” ilk kez görücüye çıkacak. Fuarda boy gösterecek diğer iki model ise; Subaru IMPREZA ve SUBARU BRZ.

Yeni nesil kompakt station: Subaru “Advanced Tourer Concept”

Geleceğin C-segmentinin nasıl olacağının ipuçlarını veren konsept model hem sürüş performansı hem de kullanışlılık sağlayan yeni nesil bir spor vagon olarak geliştirildi. Advanced Tourer, mevcut station modellerde bulunmayan yenilikçi bir dış tasarımın yanı sıra Subaru’nun yıllardır geliştirdiği uzmanlık derecesinde kullanışlılığına sahip. Modelde, karşılıklı yatay Subaru Boxer motoru direkt yakıt enjeksiyonu ile birleştiriliyor. Daha fazla sportif sürüş hissi sunan Advanced Tourer aynı zamanda çevre dostu çevre dostu.


Akıcı çizgilere sahip şık tasarım

“Confidence in Motion” felsefesi doğrultusunda tasarlanan aracın dinamik şık görüntüsü aynı zamanda coşkulu bir sürüş vaat ediyor. Advanced Tourer’in kabini, bir C-segment Station’un bütün kullanışlılık özelliklerini sunuyor. Yan yüzey üzerindeki akıcı çizgi, coupè stilinin çekiciliğini yansıtıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.