Tasarımcı Karım Rashid ile işbirliği yapıyor

2013 Seul Otomobil Fuarı’nda Karim Rashid ile ilgili gelecekteki planlarını açıklayacak olan Hyundai, böylelikle tasarım diline farklı bir boyut kazandırmaya hazırlanıyor. Bu önemli işbirliğiyle birlikte tüm enerjisini genç kitleler üzerine harcayarak daha duygusal ve daha eşsiz modellerin üretilmesine olanak sağlanacak.

Karim Rashid, kreatif ve eşi benzeri görülmemiş vizyonuyla tanınıyor. Ürün tasarımlarından iç mekan dizaynlarına ve hatta mobilya tasarımlarından sanata kadar bir çok alanda eşsiz harikalar yaratan Karim Rashid, 3 binden fazla tasarıma imzasını attı. Red Dot tasarım ödülü sahibi olan Rashid, uluslararası bir şöhretin sahibi.

Hyundai Motor Company Pazarlama Direktörü Won-Hong Cho, bu birliktelikle ilgili olarak “Karim Rashid’in kreatif dizayn felsefesiyle Hyundai “PYL – Premium Younique Style” marka imajını birleştiren bu müthiş işbirliği ilk olarak sanatsal bir Hyundai i40 çalışması üzerinde gözler önüne serilecek. Seul Otomobil Fuarı’nda ziyaretçilere eğlenceli bir görsel şölen sunacağız. Ben de sabırsızlanıyorum” dedi.
Hyundai, Güney Kore’deki genç kullanıcıların ilgisini çekmek amacıyla i30, i40 ve Veloster modellerini “PYL” yani “Premium Younique Lifestyle” pazarlama şemsiyesi altında sunarak çeşitli aktivitelere dahil edecek.

Karim Rashid tarafından özel olarak tasarlanan i40, dizayn ve teknoloji arasındaki ortak bir bağı gözler önüne seriyor. Üçgen ve gökkuşağı şekilleri ile karakterize edilen dış tasarımla birlikte hız ve hareketi elde etmeyi düşünen Rashid, i40 çalışmasıyla son derece eşsiz niteliklerini de bu “sanatsal çalışmaya” yansıtmış oluyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.