Touring ile 4 tekerden üstün konfor

California 1400 projesi ile lüks motosiklet konseptini yeniden tanımlayan Moto Guzzi, TOURİNG ve CUSTOM modelleriyle, iki zıt kişilikte ama referans teknolojileri ve performansı kombine eden iki motosiklet sunuyor. Özgürlük hissi ve sürüş keyfini görkemli bir tasarımla birleştiren Moto Guzzi California 1400 Touring, Türk motosiklet sevdalılarıyla ilk kez Eurasia Motobike Expo 2013’te buluştu.

1921’den beri eşsiz motosiklet yapımı kültürünün ve yeteneğinin bir arması olan California 1400 Touring, Mandello del Lario tesisinde elle monte ediliyor. Yenilikçiliği ve tarzı ile Moto Guzzi geçmişinde, motosiklet dünyasının en eski ve saygı duyulan markalarından biri olan touring segmentini yeniden tanımlıyor.

California 1400 Touring, prestijli iki renkli selesi, “Devriye” tarzı ön camı, krom yan ışıkları, 35 litre yan sepetleri, motor koruması ve sepet koruma kitleri ile lüks bir donanıma sahip. Avrupa’nın en büyük V ikiz motorundan güç alan ultra kromlu ve teknolojik bir“touring aracı” olan model, tüm gün titreten bir sesle yol alabiliyor ve gerektiğinde boğa misali gücünü ortaya çıkararak iki ya da dört tekerlekli herhangi bir aracı arkasından baktırabiliyor.

California 1400 Touring’in verdiği duyusal tatmin, ister sık gittiğiniz restoranın önünde ister her ayrıntısını birer birer keşfedebileceğiniz garajınızın gizli köşelerinde park edin, kendi halinde dururken de devam ediyor. Motor ve şasi parçaları ile teknolojik aygıtlar arasında çok çeşitli seçenekler mevcut: Bunlar arasında kendi kategorisinde ilk kez tercih ettiğiniz motor yanıtını (Turismo, Veloce ve Pioggia) seçebilir ya da hız kontrolünü hırsızlık önleme sistemi (motorla standart olarak gelir) ile birlikte seçebilirsiniz.

Lüks standart ekipman California Touring’i kendi estetik zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre modifiye etmekten ve Moto Guzzi tarafından şimdiye kadar üretilen en kapsamlı aksesuarlardan yararlanmaktan da alıkoymuyor.

Yüksek performanslı susturucular, krom ve bilet bileşenler, her türde sele ve destek ve uygulamalara kadar her türlü materyal, örneğin iPhone’unuzu bir yan gösterge tablosuna dönüştürerek çok çeşitli navigasyon, performans ve teknik veri bilgisi almanızı sağlıyor.

Krom konseptine özellikle özen gösterilmiş ve iki anımsatıcı grafik geliştirilmiş: California Highway Patrol versiyonundan esinlenilen depo üzerinde koyu zarif hatlarıyla beyaz Eldorado ya da V7 ve 850 California gibi köklerine benzer beyaz hatlara sahip klasik siyahı vurgulayan Ambassador.

Moto Guzzi ayrıca, Moto Guzzi’nin California 1400 Touring’e uygun onlarca aksesuar seçeneğiyle, motor sahi

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.