Toyota’nızı hemen alın…

Yazın tadını üstün teknoloji ürünü Toyota’lar ile yaşamak isteyenlere Toyota Finans avantajlarla dolu yeni bir kampanya hazırladı. Herkesin Toyota ayrıcalığını yaşamasını hedefleyen Toyota Finans Sistemi, Haziran ayında da uygun kredi faiz oranları ve 60 aya uzanan vade seçenekleriyle kişiye özel en uygun ödeme koşullarını sunmaya devam ediyor.

Toyota Finans Haziran kampanyasından yararlanmak için Toyota Plazalara ziyaret edenlerin bütün işlemleri tek bir noktadan ve 30 dakika ıgibi kısa bir sürede tamamlanıyor. Bunun yanısıra vadeli takas opsiyonu ile yeni bir Toyota almak isteyenlere de eski otomobillerini ellerinden çıkarmaları için 3 aylık ek süre tanınıyor. Haziran kampanyası ile üstün teknoloji ürünü Toyota’lara sahip olmak isteyenler, yüzde 100’e varan kredi kullanma olanağı ve balon ödeme seçeneği ile “Toyota ayrıcalığını” hemen yaşamaya başlayabiliyorlar.

Avensis prestiji 4 bin TL indirim ile sunuluyor

Toyota’nın D segmentindeki başarılı temsilcisi Avensis 4 bin TL’ye varan indirim ve 54 bin 200 TL’den başlayan fiyatlarla Toyota Plazalarda sizleri bekliyor. Toyota Finans ile Avensis sahibi olmak için 9 bin TL peşin 950 TL taksit imkanı sunuluyor.


650 TL’den başlayan taksitle yaza Auris dinamizni katın


Yaz ayları ile birlikte Auris dinamizmini ve farkını yaşamak isteyenler için, gözde hatchback 6 bin TL peşin ve 650 TL’den başlayan cazip ödeme koşulları ile Toyota Plazalarda.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.