Volkswagen Ticari Araç, satış sonrasında avantaj

Volkswagen Ticari Araç, cazip indirimlerin yanısıra avantajlı kredi uygulamaları, özel sigorta ve garanti paketleriyle üstün güvenlik, dayanıklılık ve donanım özelliklerine sahip Volkswagen Ticari Araç modellerine sahip olmayı kolaylaştırıyor. Kampanya kapsamında uygulanan özel indirim oranları sayesinde, Volkswagen Ticari Araç almak isteyenler, geniş ürün yelpazesindeki Amarok ve Transporter modellerinde 2 bin TL, Caravelle ve Crafter modellerinde ise 3 bin TL’ye varan fiyat avantajından faydalanabiliyorlar.


Vdf ile işbirliğinde kredi kampanyaları

Kampanya süresince, Vdf (Volkswagen Doğuş Finans) ile ortaklaşa yürütülen 1,14’lük faiz oranı imkanından yararlanmak mümkün olurken ayrıca Caddy, Transporter, Caravelle ve Crafter modelleri için FullLife (Uzun Vadeli Kasko), FullPlan (Uzatılmış Garanti), FullKoruma paketlerinden herhangi ikisini alan araç sahipleri için faiz oranları, 1.14’den 1.04’e çekiliyor.

Satış sonrasında da cazip seçenekler var…

Volkswagen Ticari Araç, satış sonrasında da avantajlı uygulamalar sunuyor. Trafiğe çıkış tarihi 4 yaş ve üzerinde olan Volkswagen Ticari Araçlar’a yönelik servis kampanyasında, mekanik, elektrik atölye işçiliği, yağ ve yağ değişimi ücretlerinde araç yaşının 3 katı yani; 4 yaşındaysa yüzde 12, 5 yaşındaysa yüzde 15 indirim sunuluyor. Örneğin, 5 yaşında 2.5 TDI 130 PS Volkswagen Transporter’da, motor yağı, yağ filtresi, yakıt filtresi, hava filtresi, polen filtresi, bunların değişim işçiliklerini kapsayan 40 bin km bakımı 636 TL iken kampanya indirimiyle 540 TL’ye yapılıyor.

Kampanya kapsamında ayrıca, Vdf’den çok uygun koşullarla servis kredisi, Volkswagen Orijinal Parçalar’da 2 yıl garanti ve periyodik bakım yaptıran tüm Volkswagen müşterilerine 1 yıllık Mobilite Hizmet Paketi ücretsiz olarak veriliyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.