Yakıtlarıyla araç motorları!

BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Richard Harding’in “şimdiye kadarki en iyi yakıtlarımız” diye tanımladığı Yeni BP Ultimate Eurodiesel, BP Ultimate Kurşunsuz 97 ve BP Ultimate Kurşunsuz 95, motoru sıradan yakıtların beş katına kadar daha fazla temizleme gücüne sahip

BP Türkiye, yeni BP Ultimate yakıtları BP Ultimate Eurodiesel, BP Ultimate Kurşunsuz 97 ve BP Ultimate Kurşunsuz 95 ve ürünlerini piyasaya sundu. BP’nin yeni Ultimate yakıtları, aracın kalbi olan motoru hiç olmadığı kadar iyi “temizler ve korur”ken motorun “en verimli” seviyede çalışmasına yardımcı oluyor.

Motoru sıradan yakıtların beş katına kadar daha fazla temizleme gücüne sahip olan ve BP’nin “şimdiye kadarki en iyi yakıtlarımız” olarak tanımladığı yeni BP Ultimate yakıtlar, benzinli veya dizel motorları hiç olmadığı kadar formda ve sağlıklı tutmak için geliştirildi. Yeni BP Ultimate yakıtların tüketicilere sunulması nedeniyle düzenlenen basın toplantısında konuşan BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Richard Harding şunları söyledi: “Yeni BP Ultimate yakıtları şimdiye kadarki en iyi yakıtımız. BP Türkiye olarak, Türkiye gibi büyüyen bir pazarda yatırımlarımızı devam ettireceğimizi daha önce ifade etmiştik. Bu sözümüzü tutuyoruz ve BP’nin en iyi yakıtlarını Türk tüketicileri ile buluşturuyoruz. Böylece, Türk tüketicisinin ilk tercihi olmaya ve yüksek ürün ve hizmet kalitesi ile müşterilerine “daha fazlasını” sunmaya devam ediyoruz. Yeni BP Ultimate yakıtlarımız sayesinde tüketicilerimiz araçlarındaki değişikliği kısa sürede fark edebilecekler.”

BP Akaryakıt Ürün ve Standartlar Müdürü Simge Ergun Camgözoğlu ise yeni BP Ultimate yakıtların “sıradan yakıtlara kıyasla beş katına kadar daha fazla motor temizleme gücüne sahip” olduğunu belirterek şöyle dedi; “Motor bir aracın kalbidir, sağlıklı olduğunda araç çok daha iyi performans gösterir. Yeni BP Ultimate yakıtları aslında motorunuza sağlık hizmeti sunuyor. Motoru her zamankinden daha formda ve sağlıklı tutmak için özel olarak formüle edilen yeni BP Ultimate yakıtlar özel formülleri sayesinde motoru hiç olmadığı kadar temizliyor, koruyor, yakıt ekonomisi sağlıyor ve performansını artırıyor, ayrıca emisyonu da azaltıyor.”

Yeni BP Ultimate yakıtları, sıradan yakıtlarla çalışan motorlarda biriken ve motorun verimli çalışmasını, yüksek performans göstermesini önleyen zararlı tortuları temizliyor. Ayrıca; yeni tortu oluşumuna, korozyona ve aşınmaya karşı motoru koruyor ve böylece motorun sanki yeniymiş gibi verimli çalışmasını sağlıyor. BP Ultimate yakıtları sayesinde tortu oluşumu önlendiği için dizel motorlu ve benzinli araçlarda verimliliği de artırıyor, performansı yükseltiyor. BP Ultimate Kurşunsuz 97 daha yüksek oktan kalitesiyle ve BP Ultimate Eurodiesel de daha yüksek setan kalitesi sayesinde yanma kalitesini artırarak motordan alınan performansı yükseltiyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.