Yeni Continental HSW2 Coach Otobüs Lastikleri

Avrupa’nın en büyük, dünyanın üçüncü büyük otomotiv yan sanayi tedarikçisi ve en büyük orijinal ekipman lastik tedarikçisi Continental, kış aylarında yoğun kar ve buzlanmayla karşı karşıya olan otobüsler için geliştirdiği Continental HSW2 Coach otobüs lastikleri ile yol güvenliğini artırıyor.

Yoğun kar yağışı ile buzlanmaya yol açan sert ve uzun kış mevsimleri, sadece yüksek dağlık alanlarda değil düz bölgelerde de kış koşullarına uygun kış lastikleri kullanılmasının hayati öneme sahip olduğunu gösteriyor. Otobüslerde de uzun yollarda kış şartlarından etkilenmeden güvenli bir sürüş deneyimi için, iyi kavrama, güçlü yol tutuş, kusursuz sürüş hassasiyeti, kar ve buzda güvenli fren gibi kriterlerin karşılanması gerekiyor. Bu da ancak kış lastiği kullanarak mümkün hale geliyor.

Continental’in en zorlu kış şartlarında bile maksiumum güven ve konfor sunmak üzere geliştirdiği HSW2 Coach otobüs lastikleri, kar ve buzda lastiğin yol yüzeyine daha iyi tutunuyor ve yoldaki suyun daha iyi kenara atılmasını sağlayarak fren ve itiş güçlerinin yola en etkili şekilde aktarılmasını sağlıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.