Yenilenen hyundai.com.tr artık daha da kullanıcı dostu

Yeni bir Hyundai satın almak isteyenler www.hyundai.com.tr’yi ziyaret ettiğinde Modeller bölümüne tıklayarak detaylı bir inceleme şansı buluyor. Ziyaretçiler dilediklerinde kendilerine özel Hyundai modellerini de oluşturabilecek. Renk ve donanım seçenekleriyle beraber motor ve şanzımanı da belirleyen kullanıcılar aynı zamanda oluşturdukları tercihlerini Facebook’da paylaşabilecekler. Sosyal medyada da atılımını günden güne hızlandıran Hyundai, bu sayede kullanıcılarına kişiye özel ve tutkuyla bağlanabilen otomobiller sunmuş oluyor.

Modeller arasında karşılaştırma imkanı da sunan www.hyundai.com.tr, özellikle manuel – otomatik, benzinli veya dizel modeller arasında teknik olarak araştırma yapmak isteyenlere faydalı oluyor. Hyundai’nin Satış Sonrası Hizmetleri’nin de detaylı bir şekilde açıklandığı sitede, Hyundai kullanıcıları merak ettikleri bilgilere anında ulaşmış oluyor. Siteyi ziyaret edenler ayrıca tüm Türkiye’deki Hyundai Yetkili Satıcıları’nın adres ve telefon bilgilerini de görebiliyor.

Hyundai markası hakkındaki tüm bilgilere rahatlıkla ulaşılabilen sitede aynı zamanda Haber Merkezi de bulunuyor. Burada tüm basın bültenleri ve modellerin yüksek çözünürlüklü görselleri bulunurken dileyenler reklam filmlerini de izleyebiliyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.