Yüksek Standart ve Avantajlı Fiyatlar

Doğuş Otomotiv-SEAT uygulamaya aldığı kampanyasıyla Ibiza ve Leon modellerine çok uygun koşullarla sahip olma avantajı sunuyor.

Ibiza’lar 28 bin 900TL’den başlayan fiyatlarla

Segmentinde rakipleri arasında yüksek kalitesi, tasarımı ve zengin donanım seçeneklerinin yanı sıra, ekonomik fiyatıyla da öne çıkan Ibiza, kampanyada Reference donanım seviyesinde 1,4 lt 85 hp SEAT Ibiza 28 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatıyla alınabiliyor.

SEAT’ın başarılı model ailesi Ibiza, 1.2 lt TSI DSG 7 ileri otomatik motor seçeneğiyle genişleyen motor yelpazesi, 3 Kapı, 5 Kapı ve Sportourer versiyonları ve donanım seçenekleriyle de farklı beğenilere hitap ediyor.

Leon’da 1.200 TL avantaj

SEAT’ın, kompakt segmentte hem sportif hem de yüksek teknolojili modeli olan ve geniş motor yelpazesiyle öne çıkan Leon, kampanya kapsamındaki bir diğer model. Tasarımı, dinamik sürüş özellikleri, kullanım maliyeti ve ikinci el değeriyle son derece beğeni toplayan Leon model ailesinin Style donanıma sahip 1,2 TSI motorlu seçeneği 40 bin 900 TL’den başlayan fiyatlara sahip. Leon, 1.6 lt dizel 7 ileri DSG otomatik vites seçeneği ile sürüş keyfi ve ekonomiyi buluşturuyor. 1.6 TDI Leon modeli Style donanım seviyesiyle SEAT Yetkili Satıcıları’nda hemen teslim fırsatı ile sahiplerini bekliyor.

Vdf ile özel ödeme koşulları

Kampanyada cazip fiyatlara ek olarak vdf ile özel ödeme koşulları da yer alıyor. 10 bin TL kredi tutarına 12 ay vade için vdf ile yüzde 0,79’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi imkanı sunuluyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.