Ziebart bir ömürlük dostlarını,yenilemeye bekliyor

“Oto koruma” alanında dünyanın en önemli isimlerinden olan ve Türkiye’de 7 ilde 19 istasyonla faaliyet gösteren Ziebart, daha önce otomobiline Ziebart’ta uygulaması yaptırmış ancak yıllık bakımını yaptırmadığı için otomobili ömür boyu garanti kapsamından çıkmış müşterilerini, ne kadar zaman geçmiş olursa olsun istasyonlarına çağırıyor ve yıllık bakım fiyatlarıyla arabalarının bakımlarını yaptırmaya ve garantilerini yenilemeye davet ediyor. 28 Şubat tarihine kadar geçerli olacak
“eski dostlar”
kampanyasından yararlanacak eski Ziebart müşterileri almış oldukları Ziebart hizmetini yıllık bakım fiyatlarıyla yaptırarak Ziebart’ın ömür boyu garantisini devam ettirmiş olacaklar. Aynı kampanyadan yararlanacak eski Ziebart müşterileri, uygulanacak bakım dışında satın alacakları yeni uygulamalarda yüzde 10 eski müşteri indirimini de kullanabilecek.

Şubat sonuna kadar otomobilinin ömür boyu garantisini yıllık bakım fiyatlarıyla yenilemek ve yüzde 10 eski müşteri indiriminden yararlanmak için Ziebart istasyonlarına uğramak yeterli olacak.

Not: Basın bülteninden
derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.