Alfa Romeo MiTo Severlere Süper İndirim Fırsatı!

Alfa Romeo Türkiye, lüks küçük sınıfta yer alan Alfa Romeo MiTo model için 31 Mart’a kadar sürecek çok yönlü satın alma avantajları sunan yeni bir kampanya ile dikkat çekiyor. 2450 Euro’ya varan cazip indirimlerin sunulduğu kampanya ile Alfa Romeo tutkunlarına önemli satın alma kolaylıkları sağlanırken, Euro döviz kuru ise bütün modeller için Mart ayı boyunca 2.10 TL’ye sabitlenerek satın alma sürecinde müşterilere çok yönlü avantaj sunuluyor. performans roketi olarak dikkat çeken 1.4 litre 170 HP’lik Multiair TBi motorla donatılmış “Quadrifoglio” (Dört yapraklı yonca) versiyonu, 22 bin 400 Euro’dan başlayan cazip anahtar teslim satış fiyatıyla ön plana çıkıyor. Ayrıca 135 HP güç üreten yeni Multiair benzinli motorla kombine edilmiş olarak sunulan TCT kodlu 6 ileri otomatik şanzımanlı Alfa Romeo MiTo versiyonu ise 22 bin 900 Euro’luk anahtar teslim satış fiyatıyla da sınıfında ekonomik bir seçenek olarak dikkatleri üstüne çekiyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Alfa Romeo MiTo Severlere Süper İndirim Fırsatı!

Alfa Romeo Türkiye, lüks küçük sınıftaki temsilcisi MiTo modeli için 28 Şubat tarihine kadar sürecek ve birçok satın alma kolaylığı sunan fırsat kampanyasına start verdi. Kampanya kapsamında Alfa Romeo MiTo modeli için 2450 Euro’ya varan özel indirimler sunuluyor. 135 HP güç üreten yeni Multiair benzinli motorla kombine edilmiş olarak sunulan TCT kodlu 6 ileri otomatik şanzımanlı Alfa Romeo MiTo versiyonu, 22 bin 400 Euro’luk anahtar teslim satış fiyatıyla da sınıfında ekonomik bir seçenek olarak dikkatleri üstüne çekiyor.

Alfa Romeo Türkiye, lüks küçük sınıfta yer alan Alfa Romeo MiTo model için 28 Şubat’a kadar sürecek çok yönlü satın alma avantajları sunan yeni bir kampanya ile dikkat çekiyor. 2450 Euro’ya varan cazip indirimlerin sunulduğu kampanya ile Alfa Romeo tutkunlarına önemli satın alma kolaylıkları sağlanıyor. 135 HP güç üreten yeni Multiair benzinli motorla kombine edilmiş olarak sunulan TCT kodlu 6 ileri otomatik şanzımanlı Alfa Romeo MiTo versiyonu, 22 bin 400 Euro’luk anahtar teslim satış fiyatıyla da sınıfında ekonomik bir seçenek olarak dikkatleri üstüne çekiyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.