Ford Otosan’dan çok özel bir seri daha

Türkiye’nin lider otomotiv şirketi Ford Otosan, özel aksesuarlarla donattığı ve sınırlı sayıda üretilen yüksek donanımlı yeni Transit Connect Silver Serisi’ni piyasaya sundu. Sadece Avalon Gri, Fırtına Gri ve Aytozu Gri renklerinde üretilen özel Transit Connect Silver Serisi, sahip olduğu donanım ve uygun fiyatlarıyla da tüketicilere cazip bir alternatif sunuyor.

Geniş iç hacmi, dayanıklılığı ve kullanıcısına sunduğu konforla öne çıkan Transit Connect Silver Serisi sahip olduğu 90 PS gücündeki TDCi motor, ESP, yan havayastığı, Bluetooth’lu Türkçe sesli kontrol sistemi, yağmur sensörü, otomatik kararan iç dikiz aynası, otomatik ön far, ısıtmalı ön cam ve park sensörü ile kullanıcısının hayatına değer katıyor. Tavan rayı, yan basamak, özel SILVER etiketleri ve krom kaplamalar da Connect Silver’ın diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Dayanıklılığı, kullanışlı tasarımı ve uygun fiyatıyla tüketicilerin tercihi olacak ve ticareti çok daha konforlu hale getirecek olan yeni Transit Connect Silver Serisi’nde; ABS, sürücü ve yolcu havayastığı, yol bilgisayarı, alarm, klima, gövde rengi tamponlar, yan aynalar ve kapı tutamakları, ayarlanabilir file sistemi, koyu renk camlar ve iki tarafta sürgülü kapılar standart donanım özelliği olarak yer alıyor.

Tavsiye edilen kampanyalı satış fiyatı 35.635 TL olan Transit Connect Silver, Mart ayı boyunca FKasko hediyesiyle tüketiciye sunuluyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.