Beton fuarı’nda araç kullanıcıları ile buluştu

2 yılda bir düzenlenen ve bu yıl sektör ile ilgili 81 firmayı buluşturan Beton 2013 Fuarı’na Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. Fuchs Madeni Yağ ve Opet Adblue markaları ile katıldı.

Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. Ürün Müdürü Turgut Burak Şenay, fuarın 15 bin ziyaretçiyi ağıladığını belirterek, Opet AdBlue konusunda önemli bağlantılar kurduklarını belirtti. Şenay, 18 litrelik bidon ve 1000 litrelik IBC ambalajları ile 2009 yılından bu yana AdBlue pazarında öncü konumunda olduklarına işaret ederek, AdBlue kullanıcılarına şu mesajı verdi;

“Kullandığınız AdBlue’nun Kalite Standartlarını İnceleyin”

“Ağır Ticari araçlarda SCR sisteminin işlevini görebilmesi için AdBlue’nun onaylı ve dünya standartlarında olması zorunludur. Opet AdBlue pazara sunulduğu ilk günden beri global standartları en üst seviyede karşılamakla kalmayıp, bunun her Opet AdBlue ambalajında sürekliliğini takip ve garanti etmektedir.

Bugün pazarda merdiven altı tabir ettiğimiz kalite standartlarına uygun olmayan markalar üretilmekte ve satılmaktadır. Bu ürünler aracın SCR sisteminde önemli arızalara neden olmakta birlikte, araçların egzoz salınımını azaltmakta, çekişi düşürmekte ve yakıt masrafını artırmaktadır. Araç sahipleri kullandıkları AdBlue’nun Kalite Standartlarını mutlaka incelemelidir.”

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.