BP-Axess işbirliği kazandırıyor!

BP ile Akbank işbirliği ile başlayan yeni kampanyada, 09 Mart – 24 Nisan 2013 tarihleri arasında Axess üye işyeri BP istasyonlarından farklı günlerde tek seferde 5 kere 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan Axess sahipleri 40 TL değerinde chip-para yüklenecek. Yüklenen chip-paralar 1 Mayıs 2013 tarihine kadar kampanyaya katılan Axess üye işyeri BP istasyonlarından yapılacak akaryakıt alımlarında kullanılabilecek.

Kampanyaya katılmak isteyen Axess sahiplerinin harcamadan önce “BP” yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 4 hanesini banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından kısa mesaj olarak 4566’ya göndermeleri yeterli olacak.

Free sahiplerinin ise “FREEBP” yazıp bir boşluk bırakarak yine harcama yapılacak kartın son 4 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4566’ya kısa mesaj göndermesi gerekiyor. Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Fish, Free, Carrefour Axess, Axess exi26 ve Neo asıl ve ek kart sahipleri sahipleri faydalanabilecek.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.