Bridgestone R247 II ile beğeni kazandı

Bu sene 25. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Türkiye’nin lider lastik üreticisi Brisa, 23-24 Mayıs 2013 tarihleri arasında Ankara’da 5.si düzenlenen TOFED (Türkiye Otobüsçüler Federasyonu) Genel Kurulu’nun sponsorluğunu üstlendi. Büyük Anadolu Otel’de gerçekleştirilen Genel Kurul kapsamında kurduğu stantta Bridgestone markalı yeni otobüs lastiği R247 II’yi katılımcılara tanıtan Brisa, yeni ürünüyle büyük ilgi gördü.

Brisa’nın standını ziyaret ederek Bridgestone R247 II hakkında yetkililerden bilgi alan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım da, bu yeni ürünle ilgili beğenisini dile getirerek Brisa’ya teşekkür etti. Öte yandan TOFED’e özel olarak, TOFED logolu renkli lastik yanağı ile hazırlanan R247 II de başta TOFED Başkanı Sayın Mehmet Erdoğan olmak üzere, tüm katılımcılar tarafından ilgiyle karşılandı. Brisa, 24 Mayıs Cuma akşamı düzenlenen gala yemeğinde ise 2 otobüs firması sahibine 2’şer adet Bridgestone R247 II lastiği hediye etti.

Bridgestone’dan yıllara meydan okuyan otobüs lastiği: R247 II

Bridgestone’un Türkiye pazarına özel olarak geliştirdiği otobüs lastiği R247’nin yeni nesil versiyonu olan R247 II; ekonomik, çevreci ve güvenli olmasının yanı sıra, uzun ömürlü olmasıyla da dikkat çekiyor. R247 II’nin özel sırt karışımı ve desen yapısı ıslak zemin performansını artırırken, aynı zamanda uzun ömür ve düzenli aşınma performansı sunuyor. Geliştirilmiş karkas yapısıyla üstün kaplanabilirlik performansına sahip olan lastik, merkez kanallarında bulunan taş iticiler sayesinde, olası taş tutmadan kaynaklanabilecek hasarlara karşı da ekstra koruma sağlıyor.

Kanallarında bulunan ses kesiciler sayesinde sessiz ve konforlu bir sürüş sunan R247 II, düzensiz aşınmaya karşı geliştirilmiş taban izi ve %23 daha uzun kullanım ömrüyle fark yaratıyor. R247 II, düşük yuvarlanma direnci sayesinde daha az yakıt tüketimi sağlayarak işletme maliyetlerinin azaltılmasına da katkı sağlıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.