C-Elysée’yi Dünyada ilk kez İstanbul’da

Her zaman futuristik konsept araçları ile dikkat çeken Citroën bu yıl tasarım harikası GTBYCITROËN’i İstanbul’a getiriyor.Oyun tutkunu ziyaretçiler ‘’Granturismo‘’ oyununda yarıştıkları sanal otomobil GTBYCITROËN’i ilk kez yakından görme fırsatını elde edecekler. CITROËN standında rally severleri de bir sürpriz bekliyor olacak. Ziyaretçiler 4D sinema teknolojisi ile kendilerini Dünya Ralli Şampiyonası’nın efsanevi sürücüsü olan ve üst üste 9. şampiyonluğunu ilan eden Sebastian Loëb ile birlikte yarışırken bulacaklar. Citroën standında DS serisinin en yeni iki temsilcisi de ilk defa Türk otomobilseverlerin karşısına çıkacak: Aynı zamanda Fransa Cumhurbaşkanı’nın makam otomobili olan DS5 Hybride ve DS3 Cabrio.

Otomobil sektörünün kalbinin attığı ve bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Uluslararası İstanbul Otomobil Fuarı’nda Bayraktar Grubu’nun distribütörlüğünü yaptığı Citroën de yepyeni modelleri ve konsept araçlar ile yer alacak. Fuar boyunca Citroën standına gelenleri ayrıca 4D sinema deneyimi bekliyor olacak.

2012 yılının ilk 9 ayında çarpıcı bir satış başarısı elde eden Citroën, yeni dönemde lokomotif rolünü üstlenecek olan modeli C-Elysée lasmanını İstanbul Auto Show Fuarı’nda yapacak. Dünyada ilk olarak Türkiye’de satışa çıkacak olan C-Elysée, Citroën’in yeni globalleşme stratejisinin ilk ürünü olarak dikkat çekiyor ve marka için önemli bir yere sahip. C-Elysée’nin yanısıra Citroën’in spor otomobile bakış açısını yansıtan GTBYCITROËN fuar boyunca incelenebilecek modellerden biri. DS serisinde ise ziyaretçileri öncelikle DS3 Cabrio modeli karşılıyor olacak. DS4’ün özel versiyonu So Chic ve DS5 2.0 HDi bu yılki yeniliklerin arasında yer alıyor. DS serisinin ikinci büyük sürprizi ise dizel – hybride sistemine sahip otomobili DS5 Hybride olacak. 14. İstanbul Autoshow Fuarı’nda ayrıca C1, C3, C4, Berlingo ve Nemo gibi modeller de ziyaretçilerin ilgisine sunuluyor olacak.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.