Citroën’de Faizler Eylül’de de Yüzde Sıfır!

Dinamik ve yenilikçi otomobilleri ile Türkiye’de Bayraktar Grubu tarafından satışa sunulan Citroën; binek araçlarına özel gerçekleştirdiği “Yüzde 0 faiz kampanyası”na Eylül ayında da devam ediyor.
 
Tasarımının yanı sıra, konfor ve yenilikçi teknolojisiyle de ön plana çıkan Citroën’in C1, C3, C3 Picasso ve C4 modellerinde Eylül ayı boyunca 10 bin TL için 12 ay, yüzde 0 faiz avantajı sunulurken; C4 Picasso ve C5 modellerini satın almak isteyenler ise 20 bin TL için 12 ay, yüzde 0 faiz avantajından yararlanabiliyor. “0 Faiz” kampanyasına ek olarak “4 ay ödeme ertelemeli” faiz kampanyası da binek araç müşterilerine alternatif olarak sunuluyor.
 
Eylül ayında ticari araç almayı düşünenleri de unutmayan Citroën; Nemo, Nemo Combi ve Berlingo Van ve Combi’lerde uyguladığı indirimli fiyatları Eylül ayında da devam ettiriyor.
 
Citroën’in sunduğu kampanya avantajları ile tüketiciler; C1’e 1.750 TL,  C3 Picasso’ya 1.700 TL, C4’e 2 bin 500 TL, C4 Picasso’ya 2 bin TL, C5’e 3 bin TL’ye varan fiyat avantajı ile sahip olabilecekler. Ticari araçlarda ise Nemo Combi’deki fiyat avantajı 2 bin 650 TL, Berlingo Combi’de 1.800 TL’yi buluyor.
 
Citroën binek ve ticari araçlar kampanya fırsatları ile Citroën bayilerinde sahiplerini bekliyor.

Not: Basın bülteninden
derlemedir
.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.