Çocuğunuzun emniyeti için güvenli servis aracı

Servis seçiminde en büyük görevin velilere ve okul yöneticilerine düştüğünü belirten Türkiye’nin küçük otobüs segmentindeki rakipsiz lideri Anadolu Isuzu’nun Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay: “Çocuklarımızı emanet ettiğimiz servisler yeterince güvenli değilse güvenli aracı isteyin” diyerek velileri uyarıyor.

Her çocuğun okula güvenle gidip gelmeye hakkı olduğunu belirten Tamay, burada en önemli görevin anne ve babalara düştüğünü belirterek şunları söylüyor;

’’Öğrenci taşıyacak servislerin Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğine uygun olması yetmiyor. Aracın güvenliği de çok önemli. Burada en önemli görev anne ve babalara düşüyor. Servis aracını yeterli görmüyorlarsa güvenli araç isteme hakları var. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın can güvenliği için aileler ve yetkililer konu üzerinde titizlikle durmalı. Bu nedenle başta velililerimiz ve Milli Eğitim Müdürlüğü’nün bu konuda gerekli hassasiyeti göstermesi gerekmektedir.’’

Isuzu Novo Yolcu Taşımacılığına Yeni Bir Boyut Getiriyor

Isuzu Novo otobüslerin her türlü gövde devrilme testlerinden yüzde yüz başarıyla geçtiğine dikkat çeken Tamay, bu nedenle güvenli servis aracı dendiğinde Isuzu Novo otobüslerin akla geldiğinin altını çiziyor.

“Novo modellerinde ön sıradaki ve en arkadaki koltuklar için 3 noktalı emniyet kemerleri standart güvenlik donanımı olarak verilmektedir. Novo ailesinin tüm modellerinde ABS ve ASR fren sistemi standart olarak sunulmaktadır. Bu nedenle güvenli servis aracı dendiğinde Isuzu Novo otobüsler akla gelmektedir.” diyen Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, güvenli Servis aracı özelliklerini şöyle sıralıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.