Dod açık arttırma ile 2 saatte 100 araç sattı

DOD’un araç alım satımını profesyonel iş olarak benimseyen üyelerine özel ProDOD üyelik sisteminin de tanıtıldığı açık artırmaya yoğun ilgi oldu. Profesyonel ve bireysel katılımcılardan oluşan 160 kişinin katılımıyla gerçekleşen açık artırmada, 2 saat gibi kısa bir sürede 100 adet araç satıldı. DOD bu satış adedi ile kuruluşundan bu yana düzenlediği açık artırmalarında bir seferde yapılan en yüksek satış adedine ulaştı.

Araç alım adedine bağlı olarak ödenen komisyonlarda yüzde 30’a varan indirimler sunan ProDOD üyelik sisteminin tanıtımında, ayrıca üyelere özel verilen hediyeler ve organizasyon da beğeni ile karşılandı. Kırkıncı ve sekseninci araçların satışında özel kampanya hediyeleri bu araçlar için rekabeti daha da çekici bir hale getirerek açık artırmaya ayrı bir heyecan kattı.

DOD City Esenyurt tesislerinde her Cumartesi günü saat 11:00’da gerçekleştirilen DOD açık artırma organizasyonlarında, bireysel ya da tüzel tüm katılımcılar, cazip imkanlarından yararlanarak araç sahibi olabiliyorlar.

Açık artırmaların düzenleneceği tarih ve lokasyonları, açık artırma araç listelerini ve DOD açık artırmaları ile ilgili tüm detaylar www.dod.com.tr’den yayınlanmaktadır.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.