DOD’dan Bir İlk Daha “Twitter’dan Otomobil Satışı”

Facebook sayfasında 200 binin üzerinde takipçisi bulunan DOD her ay facebook üzerinden düzenlenen açık artırma ile ikinci el otomobil satın almak isteyen tüm facebook üyelerine de yardımcı oluyor. Açık artırmaya sunulan aracın detaylı bilgilerine (ekspertiz vb.) www.dod.com.tr’den ulaşılabiliyor, açık artırmadan önce tüm katılımcılar DOD City Esenyurt tesislerine gidip aracı inceleyerek tüm bilgileri elde edebiliyor. Twitter’da da “twitter.com/dodcomtr” hesabı ile yer alan DOD, yapılan yorumlar ve alınan geri dönüşler ile bu uygulamaların giderek yaygınlaşacağının da işaretini de vermiş oldu.

DOD Satış ve Pazarlama Müdürü Serkan Uzunay, DOD’un ikinci el araç sektöründe kurumsallığı getirmesinin yanında vizyoner bir marka olduğunun da altını çizerek “Günümüz şartlarına ve yaşam biçimine uygun olarak teknolojik altyapıyı sürekli kullanan bir markayız. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak ikinci el otomobilleri güvenli ve kurumsal bir yapı ile tüm imkanlarımızla sunuyoruz.

Geçtiğimiz yıl facebook üzerinde düzenlediğimiz avantajlı kampanyalarımız ile 300 kişiyi otomobil sahibi yaptık. Showroomumuza gelen müşterilerin %70’nin de dod.com.tr üzerinden ulaştıkları düşünüldüğünde dijital dünyanın etkisinin boyutu daha net ortaya çıkıyor

Kuruluşumuz üzerinden geçen yıllarda 100 binden fazla kişi DOD kanalı ile otomobillerine kavuştu. DOD güvencesi, garantisi, güvenli ekspertiz ve uygun fiyatlı satışlarımız ile her sene başarı çıtamızı daha da yükseğe çıkarıyoruz.” dedi.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.