Elmas Peugeot City Konsept Mağazası Okmeydanı’nda Hizmete Açıldı

Peugeot, bu mağaza konsepti ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Değişen ve gelişen tüketici ihtiyaçlarının yanı sıra genişleyen bayi teşkilatının da beklentilerini karşılamak adına Türkiye’de bir örneği dahi olmayan özel ve farklı bir mağaza olan Peugeot City’de müşterilerini ağırlıyor. Marka imajının ve ürün gamının yükseltilmesine imkan sağlayacak bir imaj için tasarlanan Showroom, uzman kadrosuyla müşterilerden büyük beğeni topluyor.

City Showroomlar’da tüm Peugeot ürün gamı müşterilerin beğenisine sunularak, tesis içinde konumlandırılan dokunmatik ekran sayesinde müşteriler, kendi tarzlarını yansıtabilecekleri otomobilleri seçip istedikleri gibi kişiselleştirebiliyor.

Araç satış hizmetleri ile birlikte, vazgeçilmez unsurlar arasında olan tüketici finansmanı, uzatılmış garanti satışları, test sürüşleri ve diğer destek hizmetlerinin tamamı Peugeot City’de gerçekleştiriliyor.

Mevcut otomobil pazarında yeni ve yenilikçi bir konsept mağaza olan Peugeot Elmas City, profesyonel kadrosu ile İstanbul Okmeydanı’nda sizleri bekliyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.