En başarılı servis danışmanını seçti

Türkiye genelinde 81 noktada faaliyet gösteren yaygın Yetkili Servis Ağı ile müşterilerine satış sonrasında en üstün hizmeti sunan Hyundai, düzenlediği etkinlikle başarılı servis danışmanlarının bilgi ve becerilerini sergilemesine olanak sağladı.

Yapılan ön elemeler sonucunda belirlenen 10 finalist, yarışmaya katılım için Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden Antalya’ya geldi. Yarışmanın ilk gününde mülakat ve rol çalışmalarında bilgi ve becerilerini sergileyen servis danışmanları, ikinci gün takım çalışmaları aktiviteleri ile motivasyonlarını en üst düzeye çıkarma fırsatı buldular.

Shell & Turcas Petrol ve TEM Yönetim Geliştirme Hizmetleri’nin katkılarıyla düzenlenen yarışmada birinciliği KKTC Hyundai Asok Plaza’dan Sibel Dinçay, ikinciliği İstanbul Hyundai Dumankaya Plaza’dan Sait Samur, üçüncülüğü ise Antalya Hyundai Cangarlar Plaza’dan Evren Özaslan elde etti.

“Müşteri Memnuniyetinde 1 Numara Olma”yı hedef edinen Hyundai, düzenlemiş olduğu “Servis Danışmanı Yarışması” ile bu konudaki kararlılığını bir kez daha göstermiş oldu. Düzenlediği eğitimlerle servis danışmanlarının gelişimlerine büyük katkı sağlayan Hyundai, satış sonrası müşteri memnuniyetindeki başarısı ile de dikkat çekmeye devam ediyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.