Ford, 2012’nin ilk ayına özel sıfır faiz fırsatı

Otomotiv sektörünün 2011 yılında “En çok satan markası” ve “En çok satan modeli” unvanlarını alarak 10 yıldır üst üste sektör lideri olan Ford, “Ayakta alkışlanacak kampanya” ile 2012’nin ilk ayında Ford tutkunlarına çok özel avantajlar sunuyor. 18 aya varan kredileri sıfır faizle kullandıran Ford, bu kampanyayla 10’uncu yılda da Ford’u lider yapan tüm müşterilerine teşekkür ediyor.

Stil ikonu Fiesta’lar, ”Ayakta alkışlanacak kampanya” ile 15 bin TL’ye 15 ay taksit ve sıfır faiz avantajı ile satışa sunuluyor.

Ford’un Ocak kampanyasında Ford Focus, C-MAX, Mondeo, Kuga, S-MAX ve Galaxy modelleri ise 18 bin TL’ye 18 ay taksit ve sıfır faiz fırsatıyla Ford tutkunlarına ulaştırılıyor.

Ford, tüm binek modellerinde kampanyalı kredi kullanmayı tercih etmeyenlere ise yüzde 2 indirim yaparak peşin alım desteği veriyor.
Türkiye’nin en çok satılan hafif ticari araç markası Ford, Transit Connect, Transit ve Ranger modellerini 18 ay taksit, sıfır faiz oranı ve 18 bin TL’lik kredi desteğiyle satışa sunuyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.