Ford Options – İnanması zor, ödemesi kolay!

Ford Otosan, Kuga ile başlattığı düşük ödemeli Ford Options sistemini 2010 Eylül ayıyla birlikte tüm Ford binek otomobillerinde tüketicilerin kullanımına sundu. Avrupa’da yaklaşık 2 milyon kişi tarafından kullanılan Ford Options ödeme sistemi yüzde 40’a varan oranlarda daha düşük aylık ödeme olanağı tanıyor. Böylelikle istediği otomobile sahip olma fırsatı ve otomobillerini daha sık değiştirme imkanı bulan tüketiciler, isterlerse 3 yılda bir araçlarını yenileyerek ömür boyu Ford sahibi olma şansını yakalıyor. Ford Finans’tan düşük taksitli Ford Options kredisi kullananlar ayda 396 TL taksitle Fiesta, ayda 457 TL taksitle Focus ya da 650 TL taksitle Mondeo sahibi olabiliyor.

607 TL yerine 396 TL ödeme ile Yeni Fiesta
Ford Otosan Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Genel Müdür Yardımcısı Aykut Özüner, müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda kullanabilecekleri alternatif bir ödeme planı sunduklarını belirterek Ford Options’la ilgili şu bilgileri verdi:“2008 Şubat ayından bu yana 47 binden fazla müşteriyi araç sahibi yapan Ford Finans, şimdi de yepyeni bir ödeme sistemi olan Ford Options’la herkese düşük aylık ödemelerle araç sahibi olma ayrıcalığını sunuyor. Yeni Kuga ile başlattığımız bu ödeme sistemi şu an Ford’un Yeni Fiesta ve Focus dahil, diğer tüm binek araçlarında da kullanılabiliyor. ~Ford Options, geleneksel finansman yöntemlerinden farklı olarak tüketiciye ödemelerinde daha fazla esneklik sağlıyor. Yüzde 30 peşinat ve standart ödemede ayda 607 TL yerine 396 TL’den başlayan ödeme seçenekleriyle, 24 ve 36 aylık vadeler yapılabiliyor. Bu yeni ödeme planı, kullanılan kredi tutarının belli bir kısmını vade sonuna erteleyerek aylık ödemeleri yüzde 30 – 40’a varan oranlarda düşürüyor.”

Ford Options ile “Ömür boyu Ford” sahibi olmak mümkün
Ford Options kullanıcıları, vade sonunda kalan borcunu ödeyerek kredisini kapatabileceği gibi, aracını yetkili satıcıda takas edip borcunu da devredebilecek. Araçlarını takas eden kullanıcılar, elde ettikleri gelirle kredi borçlarını kapatıp, yeni araçları için kullanacakları kredinin ön ödemesini yapabilecek.

Not: Basın bülteninden
derlemedir
.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.