Ford’dan avantajlarla dolu yaz servis kampanyası!

30 Haziran’a kadar sürecek olan kampanyada World, Bonus ve Maximum kart, peşin fiyatına 8 ay taksit avantajı sağlıyor. Ford’un kampanyası, Cargo hariç diğer tüm Ford modellerinde yaş sınırı olmaksızın geçerli.

Varan 1: “Ücretsiz Yaz güvenlik Kontrolü”

“Ücretsiz Yaz Güvenlik Kontrolü” ile aracınızın klima, akü, lastik basıncı ve dişleri, soğutucu, antifriz ve araç sıvı seviyeleri, motor yağı ve filtreleri, fren ve direksiyon hidrolik sıvısı, ön cam silecekleri, farlar, stoplar, sinyaller gibi tüm aksamları Ford Yetkili Servisleri’nde dört dörtlük titiz bir kontrolden geçirilerek yola güvenle çıkmanız sağlanıyor. Tüm bu kontrol için hiçbir ücret talep edilmiyor.

Varan 2: Türkiye’de ilk kez araç içi hijyenik temizlik hediye!

Türk otomotiv sektöründe ilk kez; Ford Yetkili Servisleri’nde kampanyadan faydalanan her aracın içi, Sabancı Üniversitesi tarafından geliştirilen “Antimic®” ile mikrop ve bakterilerden arındırılıyor. Ford, hijyenik temizliği, kampanyadan yararlanan tüm müşterilere hediye ediyor.

Nano/Sol Gel teknolojisi ile Sabancı Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde geliştirilen ve güçlü bir antimikrobiyal koruyucu olan Antimic®, uygulandığı her yüzeyde nano boyutlarda gözle görünmeyen ve elle hissedilmeyen koruyucu bir tabaka oluşturarak tüm bakteri, virüs, mikrop, mantar ve küfleri yok ediyor, üremelerini durduruyor. Patentli teknolojisi ile ağır metal ve toksik madde içermeyen tek su bazlı dezenfektan olan Antimic®, siz ve ailenizin sağlığı için aracınızda üç ay boyunca hijyen sağlıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.