Ford’dan fırsatlarla dolu ‘Ücretsiz Yaz Güvenlik Kampanyası’

Ford, “2013 Ücretsiz Yaz Güvenlik Kontrolü” kampanyası ile “Bu yaz Ford servise gelin, tatile güle güle gidin” diyor ve müşterilerine yine birbirinden farklı avantajlar sunuyor.

Aracını Ford Yetkili Servisi’ne getiren binek, hafif ve orta ticari araç sahipleri, yaz servis kampanyası ile araç sıvılarından lastiklere, lastiklerin diş derinliklerinden klima performansına kadar 24 farklı noktada yapılan kontrol fırsatından yararlanırken, birbirinden cazip fırsatlara da sahip oluyor.

Ford, araçlarını ücretsiz kontrolden geçirenlere, KDV hariç 400 TL ve üstü servis alışverişlerinde Polen filtresi ve antibakteriyel sprey hediye ediyor. Ayrıca; ön ve arka fren balataları değişiminde yüzde 15 indirim yapıyor. Ford Club ve Parolu kartlarla Lassa, Bridgestone, Michelin, Goodyear ve Pirelli marka 4 lastik alanlara ise Opet’ten yakıt alımında kullanılmak üzere 75 TL değerinde Paropuan veriyor. Araç içi nanomik antibakteriyel temizlik uygulaması ise ücretsiz yaz kampanyasının beraberinde yüzde 50 indirim fırsatıyla sunuluyor.

29 Haziran’a kadar devam edecek kampanya sırasında Ford müşterileri; World’e 10, Bonus, Axess ve Maximum kartlara ise peşin fiyatına 8 taksit avantajından da yararlanıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.