Gerçek baharı Ford’la yaşayın!

Binek araçlarda sıfıra varan faiz oranları ve 656 TL’den başlayan taksit müjdesi

Ford, geleneksel ödeme paketlerinin tüm avantajlarını bir araya getiren Ford Options ile; aile otomobili Yeni C-MAX’e aylık 656 TL’den, Ford Mondeo’ya ise aylık 735 TL’den başlayan taksitlerle sahip olma olanağı sunarak, bahar kampanyasından yararlananların yüzünü güldürüyor.

Ford’un binek araç ürün gamının amiral gemisi ve sınıfının en çok satan otomobili olan Ford Focus’a sahip olmak isteyenler; 14 bin TL’lik krediden, 24 ay taksit ve 0 faiz oranıyla yararlanıyor. Ford Focus 33 bin 955 TL’den başlayan peşin fiyatlar ve 4 bin 685 TL’ye varan indirimlerle tüketiciler için cazip bir fırsat olmayı sürdürüyor.

Sınıfının en çok tercih edilen modeli olan ve stil ikonu sayılan Ford Fiesta ise yüzde 7’ye varan indirim avantajı ve 29 bin 415 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Ticari araçlarda 24 ay kredi sıfır faizle!

Ford’un hafif ticari araç yelpazesinde yer alan Transit, Transit Connect ve Ranger’a sahip olmak bu bahar çok daha kolay olacak! 18 bin TL’lik kredi, 24 ay taksitle ve sıfır faizle Transit, Transit Connect ve Ranger sahibi olmak isteyenleri mutlu edecek.
Ford Options hayalleri gerçekleştiriyor

Ford müşterilerine özel Ford Options kredi sistemi ile standart kredilere oranla çok daha düşük taksitler ödeyerek hayali kurulan Ford modellerine ulaşmak çok daha kolay. Geleneksel finansman yöntemlerinden farklı olarak tüketiciye ödemelerinde daha fazla esneklik sağlayan Ford Options, kullanılan kredi tutarının belli bir kısmı vade sonuna ertelenerek aylık ödemelerin düşürülmesine imkan veriyor. Kullanıcı, vade sonunda kalan borcunu ödeyerek kredisini kapatabileceği gibi, aracını yetkili satıcıda takas edip borcunu devredebiliyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.