GO Motorsports 2013’te hız kesmiyor !

GO Motorsports, PORSCHE AG. tarafından organize edilen Porsche Super Sports Cup Deutschland ve yine resmi bir PORSCHE AG. organizasyonu olan PORSCHE Cup Challenge Eastern Europe‘da %100’ü Türk olan bir takım ve son versiyon dört adet PORSCHE GT3 Cup yarış otomobili ile ülkemizi temsilen start alacak.

Go Motorsports’un yarış takvimi oldukça yoğun; toplamda dokuz yarış hafta sonunda koşulacak on sekiz yarıştan oluşacak PORSCHE serisi için GO Motorsports’ un detayları yakında açıklanacak sürpriz bir projesi de var.

Takım Direktörü ve pilotu Cenk Ceyişakar konu ile ilgili şunları söyledi: Almanya, Macaristan, Slovakya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti ve Belçika ülkelerinin Formula 1 pistlerinde yaşanacak zorlu bir seriye hazırlandık. Geçen yıl olduğu gibi en temel amacımız ülkemizi ve sponsorlarımızı başarı ile temsil etmek. Dünyanın en iyi tek marka organizasyonu olan uluslararası PORSCHE serilerinde ve Avrupa’nın en iyi pistleri olan Hockenheimring, Nurburgring, Oschersleben, Red Bull Ring, Hungaroring, Slovakiaring, Most ve SPA tesislerinde yarışacağız. Hedefimiz podyum derecesi kazanarak hem sponsorlarımız hem de ülkemiz adına gurur vesilesi olmak. Takımımız Go Motorsports ve pilotlarımız Arif SUYABATMAZ, Yadel OSKAN ve Cengiz OGUZHAN tüm hazırlıklarını tamamladılar. Artık geri sayım başladı.”

Bu büyük temsil ve gurur projesinin yanında GO Motorsports garajında yine uluslararası bazı markalarla yapılan iş birliktelikleri çalışmaları devam ediyor. Ses getirecek detaylar yakın zamanda kamuoyu ile paylaşılacak.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.