Würth klima dolum cihazı 2700bt

Würth’ün yeni Klima Dolum Cihazı 2700BT, tam otomatik olarak çalışır, üstün verimlilik sağlar ve klima servisi konusunda kullanıcılara tüm imkanları sunar. Bu cihaz sayesinde, servise gelen müşteri ile birlikte araç girişi sırasında profesyonel şekilde klima diyagnostik işlemi yapılabilir.

Ürün kullanıcıya zaman kazandırırı ve verimlilik sağlar. Klima dolum işlemi tam otomatik olarak gerçekleştirilir. Entegre soğutma gazı yönetim sistemi sayesinde, kullanılan klima gazı miktarı tam otomatik şekilde belgelendirilir. Klima gazına uygulanan 5 kademeli filtre sistemi, kirlere karşı en üstün korumayı sağlar.

Kullanıcı dostu olan ürün, komple çözüm sağlar. Ekranı ergonomiktir, isteğe göre ayarlanabilir. Bluetooth bağlantılı sıcaklık sensörü vardır. Tüm önemli ölçüm değerleri göstergesinde net bir şekilde okunabilir. Yapılan işlemlerin anlaşılabilir şekilde görüntülendiği ve yazdırılabildiği, müşteriye, araca ve servise ait ek bilgilerin de işlenebildiği kullanışlı ekranı memnuniyet sağlar.

Würth Klima Dolum Cihazı 2700BT güncel ve uzun ömürlüdür. Araç modellerine göre klima gazı dolum miktarı bilgileri USB bağlantısıyla güncellenir. Cihazın yazılım güncellemesi de aynı şekilde kolayca yapılabilir. SAE Norm J 2788‘e göre sertifikalandırılmıştır. Basınç sensörleri sayesinde yağ ve UV terazilerinde mekanik aşınmaya yol açmaz.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.