Goodyear alan, navigasyon cihazı kazanıyor!

110 yılı aşkın süredir dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Goodyear, müşterilerine yollarına çok daha rahat ve güvenli biçimde devam edebilmeleri için, Türkiye’nin en çok tercih edilen navigasyon markası Piranha armağan ediyor.

15 Eylül -15 Kasım 2011 tarihleri arasında sürdürülecek kampanya ile, Goodyear bayiilerinden 4 adet yaz, kış binek ve 4×4 lastik alan müşteriler, 3.5 inch Piranha Neo veya 5 inch Piranha Infiniti HD navigasyon cihazı almaya hak kazanacak.

Goodyear sizi gözetip korurken, siz de tüm dikkatinizi yola verebilirsiniz…

Tüketicilerine sunduğu ürün ve hizmetlerde her zaman yol güvenliğine odaklanan Goodyear, Türkiye yol şartlarında her zaman ihtiyaç duyulan navigasyon cihazlarını ülke çapında düzenlediği kampanya ile müşterilerine sunuyor.

Yollar karşınıza daima birçok zorluk, birçok bilinmezlik çıkarır. Sevdiklerinizle güven içinde yolculuk edebilmek, aracınızdan beklediğiniz performansı alabilmek için doğru lastik seçiminin önemini vurgulayan Goodyear Türkiye Pazarlama Direktörü Alper Yüksel, “Bu nedenle sınıfının en iyi lastiklerini sunan Goodyear, şimdi de bayilerinden 4 adet yaz veya kış binek ve 4×4 araç lastiği alan müşterilerine navigasyon cihazı hediye ediyor. Böylece sürücüler, tüm dikkatlerini yola vererek daha güvenle seyahat edebilecekler” dedi.

Goodyear; bu kampanya kapsamında, standart (yaz/kış/4 mevsim) ve yüksek performans H (yaz/4 mevsim) dört lastik alan müşterilerine, 3.5” Piranha Neo hediye ediyor. Yüksek performans H (kış), yüksek performans V (yaz/kış/4 mevsim), ultra yüksek performans (yaz/kış/4 mevsim) ve 4X4 (yaz/kış/4 mevsim) lastiklerden dört adet alan tüketiciler ise 5” Pirahna Infiniti HD navigasyon cihazı kazanacak.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.